KOZMICE_ČARODĚJNICE 2022

Štítky:

Novější 1

„Poznáváme Posázaví“

Průvodce Posázavím 2019 Nová propagační brožura „Poznáváme Posázaví“ přináší informace o turisticky zajímavých a dostupných místech dolního Posázaví. Představuje nejen řeku Sázavu a její blízké okolí, tedy Jílovsko, Týnecko, město Sázavu, Český Šternberk, Kácovsko a Zručsko, ale i Benešov, Konopiště a Jemniště, Neveklovsko, Netvořicko, Dolní Břežany, Průhonice nebo Velké Popovice. Jsou v ní praktické informace i tipy na rodinné výlety nebo služby.

Publikováno 12. 8. 2019 13:05

Pozvánka na akci _ Loučení s prázdninami

Publikováno 11. 8. 2019 18:49

Nezapomeňte na povinnou revizi kotlů na tuhá paliva v roce 2019!

Publikováno 11. 8. 2019 18:47

Revize komínů

Datum konání: 27. 7. 2019

Publikováno 21. 6. 2019 12:22