28 1

Štítky:

Pozvánka na indiánskou stezku pro děti konaná dne 3.8.2019

Publikováno 19. 6. 2019 18:12

Nabídka spolupráce na neziskovém projektu pod záštitou Středočeského kraje

Publikováno 19. 6. 2019 17:11

Stanice HZS Benešov - Den otevřených dveří

Datum konání: 7. 5. 2019

Publikováno 24. 4. 2019 17:48

Pozvánka na akci _Čarodějnice v Kozmicích dne 30.4.2019

Publikováno 24. 4. 2019 8:35

Jarní výstava perníčků a vazeb kytic

Datum konání: 20. 4. 2019

Jarní výstava perníčků Hany Vašákové a vazba kytic Jiřiny Ratajové, v Obecní knihovně od 20.4.2019, 14.00 hod. Výstava je ke shlédnutí do poloniny května 2019. Možno vlastního tvoření velikonočních dekorací. Možnost zakoupení květinových aranžmá.

Publikováno 7. 3. 2019 9:13

Dětský karneval v Kozmicích

Datum konání: 16. 3. 2019

SDH Kozmice Dětský karneval 16. 3. 2019 Obrovská účast pohádkových i filmových postaviček a zvířátek, spousta her se Shrekem a Šmoulinkama, takové bylo sobotní odpoledne v Kozmicích. Odkaz na fota zde: https://hutu.rajce.idnes.cz/Detsky_karneval_16._3._2019_-_fotky_od_Marti_K Odkaz na článek v Benešovském deníku zde: https://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-karneval-moderoval-schrek-pomahaly-mu-smoulinky-20190316.html